نمایندگی پارکت لمینت ایزوفام

با اینکه زادگاه صنعت پارکت کشور های اروپایی و مشخصاً آلمان است، اما ایران در این چند ساله پیشرفت چشمگیری در صنعت پارکت لمینت داشته است. یکی از برند های موفق پارکت لمینت در نمایندگی پارکت لمینت ایزوفام تولید میشود، که ما در این مقاله قصد داریم به مشخصات این پارکت لمینت اشاره کنیم. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

نمایندگی پارکت لمینت ایزوفام

نمایندگی پارکت لمینت ایزوفام

لمینت چیست؟

لمینت ها بر خلاف پارکت ها از چوب نیستند و به نوعی

می توان گفت که صفحات مصنوعی هستند که مانند پارکت ها طراحی می شوند و طرفداران زیادی هم دارند، هر چند که پارکت ها کیفیت و زیبایی بیشتری دارند.

 

 پارکت لمینت چیست؟

همانطور که از نامش پیداست پارکت لمینت صفحاتی هستند که از دو لایه تشکیل شده اند به طوری که یک لایه از لمینت را در زیر قرار میدهند و روی لمینت را با یک لایه نازک چوب یا همان پارکت میپوشانند.

 پارکت لمینت ها نیز زیبایی مخصوص به خودشان را دارند و قیمت ارزان تری نسبت به پارکت ها دارند.

 

نمایندگی پارکت لمینت ایزوفام

این پارکت لمینت در ایران تولید میشود مغزی این پارکت لمینت ها  hdf است که در کشور ترکیه ساخته میشود.

کلیک های این پارکت لمینت یونیلین هستند و چفت و بست بسیار خوبی دارند، این پارکت لمینت ها در مقابل خط و خش بسیار مقاوم هستند و ماندگاری رنگ آنها در مقابل تابش مستقیم نور خورشید بسیار بالا است.

این پارکت ها بر اساس دو استاندارد AC3 و AC4 ساخته می شوند و با دو کد مشخص می شوند، کد رنگ هایی که با عدد ۱ شروع می شوند استاندارد AC3 هستند و رنگ های که با عدد ۲ شروع می شوند دارای استاندارد AC4  هستند.

پارکت هایی که  کد آنها با یک( AC4 ) شروع میشوند برای منازل مسکونی و پارکت هایی که با کد آنها با دو ( AC4 )شروع میشوند برای فضاهای اداری و مکانهای پر تردد استفاده می شوند.

 

 نمایندگی پارکت لمینت ایزوفام

 قیمت مناسب پارکت لمینت ایزو فام

 یکی از ویژگی های مهم و بارز پارکت لمینت های ایزوفام قیمت مناسب آن ها است، در اینجا باید تأکید کنم که قیمت مناسب آنها دلیل بر کیفیت نامناسب آنها نیست، این پارکت ها بسیار مقاوم و زیبا هستند و به دلیل طیف رنگی وسیعی که دارند می‌تواند برای همه سلیقه ای مناسب باشند.

 

 نمایندگی فروش پارکت لمینت ایزوفام

چوبینه مهم‌ترین و معتبرترین نمایندگی پارکت لمینت ایزوفام رسمی در ایران است که در غرب تهران فعالیت میکند.

این نمایندگی، پارکت لمینت ایزوفام را با نازلترین قیمت به سراسر کشور ارسال می کند.

مشخصات پارکت لمینت ایزوفام

 کشور سازنده:  مغزی اچ دی آف این پارکت لمینت در ترکیه ساخته میشود  و کلیت آن در ایران تولید میشود.

استاندارد: AC3  و AC4

ضخامت: ۸ میلیمتر

متراژ موجوددر هر بسته: در هر بسته یک مترو ۹۶ سانتی متر پارکت لمینت وجود دارد.

 

سخن آخر

می توان گفت که پارکت لمینت ایزوفام یک محصول مشترک ایران و ترکیه است که در نمایندگی پارکت لمینت ایزوفام و در ایران تولید میشود.

 این پارکت لمینت ها با توجه به قیمت بسیار کمی که دارند

می توانند انتخاب خوبی برای همه افرادی که سطح مالی خوبی ندارند باشد، در صورتی که برخلاف قیمت پایین کیفیت بسیار بالایی دارند.امیدوارم با مشخصاتی که در این مقاله در مورد نمایندگی پارکت لمیت ایزوفام گفتیم، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.